Oferta współpracy

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do współpracy z jedną z najaktywniejszych organizacji studenckich działających przy Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego - Studenckim Kołem Naukowym Finansów i Rachunkowości „PROGRESS”.

Zrzeszamy aktywnych studentów różnych kierunków i wydziałów chcących aktywnie wykorzystać czas studiów. Jesteśmy  młodymi, ambitnymi osobami, które spotykają się, bo chcą zrealizować wspólny projekt, który jest od początku do końca nasz.

Nieprzerwanie od kilku lat realizujemy nasze sztandarowe projekty takie jak: 

Finance Week - cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów dla studentów z zakresu ekonomii, finansów, a także umiejętności miękkich; 

FORWARD - ogólnopolski magazyn studencki;

Progress Accounting Competition - ogólnopolski konkurs z rachunkowości.

 

W nadchodzącym roku akademickim planujemy m.in. realizację takich projektów jak:

  • PAC - Progress Accounting Competition,
  • Finance Week,
  • Magazyn FORWARD,
  • Job Intervew
  • i wiele innych.

 

Realizując nasze projekty realizujemy nasze pasje, a jednocześnie odkrywamy i rozwijamy nasze potencjały. Tym samym kreujemy wykwalifikowane zaplecze kadrowe dla wszelkich instytucji finansowych. Co roku organizujemy spotkania z naukowcami i praktykami gospodarczymi, szkolenia dla studentów oraz konferencje naukowe.

Macie Państwo możliwość wsparcia zarówno finansowego jak i merytorycznego naszej organizacji, przyczyniając się tym samym do rozwoju inicjatyw na rzecz środowiska akademickiego.

 

 

Współpraca z SKN PROGRESS to dostęp do sieci młodych

i utalentowanych ludzi zainteresowanych obszarem finansów,

rachunkowości i bankowości!

Zachęcamy do wzięcia udziału w przedsięwzięciach naszej organizacji!