Job interview

Job Interview to rozwijający się autorski projekt Studenckiego Koła Naukowego Progress, skierowany do studentów łódzkich uczelni wyższych. Głównym celem projektu jest przekazanie studentom wiedzy, dotyczącej tego jak poprawnie napisać CV oraz jak dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

 

Studenckie Koło Naukowe Progress pragnie, aby uczestnicy Job Interview mogli zapoznać się z formą oraz ideą rozmowy kwalifikacyjnej zarówno w języku polskim jak i angielskim. Ponadto chce pokazać studentom błędy najczęściej popełniane podczas pisania CV oraz listu motywacyjnego, a także przekazać wskazówki, w jaki sposób poprawnie przejść przez etap selekcji aplikacji.

 

W tym roku odbędzie się już czwarta edycja projektu. Plan tegorocznego przedsięwzięcia przedstawia się w następujący sposób:

 

Harmonogram IV edycji projektu JOB INTERVIEW

 

27.04

11.30-13.30  sala E109   "Rozmowa kwalifikacyjna od strony praktycznej, czyli na co rekruterzy tak naprawdę zwracają uwagę" (symulacje rozmow kwalifikacyjnych) - Adecco Poland

 

 

28.04

11.30-13.30 sala T3 "How to create a personal brand on the labor market?" - HRK
13.45-14.50 sala T3 "Jak prawidłowo napisac dokumenty aplikacyjne tak by zwrócić uwagę pracodawcy? "- Manpower

 

Nie czekaj, już teraz możesz aplikować aby wziąć udział w szkoleniach. Wystarczy, że wyślesz swoje CV na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w treści wiadomości wpisując tytuły szkoleń, w których chciałbyś wziąć udział.

 

ORGANIZATOR:PARTNER GŁÓWNY SKN PROGRESS:
PARTNER STRATEGICZNY:PARTNERZY GŁÓWNI
    PARTNERZY HONOROWI:

PARTNERZY MEDIALNI:
  

   
     
PARTNERZY ORGANIZACYJNI 


   


    


PARTNERZY WSPIERAJĄCY: