Targi banków

Projekt, jakim są Targi Banków jest wydarzeniem odbywającym się cyklicznie od czterech lat. W ubiegłym roku ze względu na odmienny charatker projektu przyjął on nazwę Forum Bankowe. Głównym celem projektu jest zwiększenie wśród studentów świadomości na temat sektora bankowego i przybliżenie im go. Targi Banków odbędą się 8 grudnia 2010 na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

 

W tym roku planujemy podzielić wydarzenie na dwa panele:

 

Szkolenia

 

Warsztaty, szkolenia i wykłady, podczas których będziecie mogli skorzystać z profesjonalnej i praktycznej wiedzy ekspertów z wielu działów bankowości oraz jej otoczenia oraz skonfrontować swoją wiedzę teoretyczną z praktycznym podejściem.

 

 

Konkurs - artykuł

 

W tym roku planujemy również razem ze znaną instytucją medialną zorganizować konkurs na najlepszy artykuł związany z dziedziną bankowości.Oprócz szkoleń i konkursu będziecie mieli możliwość zapoznania się z każdym bankiem przy stoiskach promocyjnych banków.

Zachęcamy wszystkich do udziału w Targach Banków, mamy nadzieję że nie będzie to tylko okazja do pogłębienie swojej wiedzy, ale także do świetnej zabawy.


Koordynatorzy projektu:

Anna Zięba
Tel.: 783 431 003
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Karol Korycki
Tel.: 506 581 937
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.