IX Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki W Łodzi

9. Festiwal  Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi

Tegoroczna edycja Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki odbędzie się w dniach 20-26 kwietnia.


I.  Pierwsza część wydarzenia będzie miała miejsce na wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego (21.04.2009r.). Skierowana jest ona przede wszystkim do tegorocznych maturzystów. Na naszym wydziale odbędzie się ,,Bieg po ekonomiczno-socjologiczną orientację”


II.  Druga część odbywać się będzie w Manufakturze (25-26.04.2009r.). Przeznaczona jest dla wszystkich klas uczniów liceum. W programie Festiwalu przewidziane są różnego rodzaju konkursy, prezentacje i szkolenia. SKN PROGRESS wraz z SKN IM-TECH przygotowuje Turniej gier w ramach 9. Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki. Turniej ten składa się z dwóch platform:


a.  Gry na konsole (różnego rodzaju gry zręcznościowe, strzelanki itp.)


b. Gry planszowe: proponujemy grę CASHFLOW. Jest to gra planszowa wymyślona przez Roberta Kiyosaki’ego , której celem jest nauczenie graczy koncepcji inwestowania i zarabiania pieniędzy. Dobra zabawa to jedna z najlepszych metod uczenia się! Gra CASHFLOW  pozwala każdemu graczowi zarówno uczyć siebie, jak i innych.

Zapewne wielu z Was nie zna zasad gry CASHFLOW. Zatem, aby ułatwić Wam udział w naszym konkursie organizujemy dla Was szkolenie przygotowujące do naszego turnieju, które odbędzie się 23.04.2009r. na wydziale Ekonomiczno - Socjologicznym UŁ o godz. 13.15  w Sali D 311 (III p. od ul. POW) zapisy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Chcemy Was zachęcić do udziału w naszym konkursie. Gwarantujemy dobrą zabawę w miłej i przyjaznej atmosferze. Do wygrania jest wiele cennych i atrakcyjnych nagród.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!

 

Banery/logo.jpg