Forward Licealisty

Forward_Licealisty_logo.jpg

Drodzy Czytelnicy,

Przed Wami pierwsze wydanie magazynu FORWARD Licealisty. Sukces i prestiż wydawanego od kilku lat przez SKN Progress magazynu FORWARD zaowocował ideą stworzenia kolejnego czasopisma, tym razem skierowanego do młodszej grupy docelowej - licealistów.  W przygotowanie tego numeru zaangażowanych było wiele osób, które poświęciły mu mnóstwo pracy oraz serca.
Naszym zamierzeniem było stworzenie magazynu, który dotrze do aktywnych uczniów i maturzystów zaintere-sowanych tematyką finansową oraz ekonomiczną. Jednocześnie czasopismo ma poruszać kwestie dotyczące: wyboru właściwej uczelni i kierunku studiów, nauki języków obcych, wolontariatu oraz organizacji własnego czasu pracy. Pragniemy aby nasz nowy magazyn dostarczał Wam nie tylko niezbędnych informacji, ale również przyjemności z czytania. Mamy nadzieję, że niniejsze wydanie spełni nasze założenia, a co ważniejsze, spełni Wasze oczekiwania.
Wykorzystując własne doświadczenie chcemy Was zachęcić do czynnego działania, dalszej nauki, jak i szeroko rozumianego rozwoju osobistego jednostki. Za pośrednictwem FORWARD Licealisty pragniemy promować aktywność społeczną oraz zainspirować czytelników do wybrania drogi życiowej prowadzącej od nauki do biznesu.
Zapraszamy do lektury.

W imieniu całego zespołu,

inne_loga/Rychlowska_podpis.jpg
Katarzyna Rychłowska

FL_2010.jpg