Osiągnięcia

Wielka Nagroda

Naszą aktywność akademicką i wieloletnie zaangażowanie w rozwój i realizację projektów doceniło Stowarzyszenie Tradycji Akademickich SIÓDEMKI,

przyznając nam wyróżnienie i nagrodę z okazji 18-lecia działalności koła.

Jest to dla nas potwierdzenie, że Studenckie Koło Naukowe Progress jest doceniane w zakresie kultywowania łódzkiej tradycji studenckiej. Nasz dorobek z roku na rok się powiększa, a projekty które organizujemy wykraczają daleko poza mury uczelni, obejmując swym zasięgiem całą Polskę.

Laureatami tego trofeum obok Progressu, byli w ubiegłych latach m.in.: Studio Radiowe Żak oraz organizatorzy Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Turystycznej YAPA.

 

osiagnieci/nagroda_od_77.jpg
Nagroda została wręczona przez władze stowarzyszenia: Pana Arkadiusza Majsterka Wiceprezesa STA SIÓDEMKI i Pana Sylwestra Pokorskiego Sekretarza STA SIÓDEMKI w dniu 03.12.2011 podczas Gali Absolwentów wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego.

 


osiagnieci/77.jpg

Stowarzyszenie Tradycji Akademickich SIÓDEMKI wspiera szereg inicjatyw tzw. „Łodzi akademickiej”, łączy środowisko akademickie z biznesowym, współpracując zarówno z wybitnymi pracownikami łódzkich uczelni, jak również z biznesmenami, którzy przewodniczą ogólnopolskim organizacjom zawodowym. Ponadto Stowarzyszenie aktywnie uczestniczy w życiu kulturowym, organizując koncerty i spotkania w łódzkich klubach. Natomiast przyznawanie Wielkiej Narody Siódemek jest stałym elementem kalendarza stowarzyszenia.


 

 

D Z I Ę K U J E M Y