Ambasadorzy

 

Katarzyna Gajdziak
 

Ambasador EY na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego

EY - dawniej Ernst&Young - jest międzynarodową firmą, świadczącą usługi doradcze w zakresie: audytu, doradztwa podatkowego, biznesowego oraz transakcyjnego.
Ich celem jest pomoc w osiągnięciu pełnego potencjału swoim klientom, pracownikom i szerokiemu gronu przedsiębiorców. Wykorzystują globalne doświadczenie, aby stawić czoła wyzwaniom stojącym przed gospodarkami i rynkami kapitałowymi.
Od 3 lat firma zajmuje pierwsze pozycje „Pracodawcy Roku” w rankingu AIESEC oraz „Idealny pracodawca”
w rankingu Universum. Jest organizatorem dwóch konkursów dla studentów EY Financial Challenger oraz EYe on Tax, które cieszą się ogromną popularnością wśród społeczności akademickiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Justyna Korolczuk
 

Ambasador Grupy PZU na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

Grupa PZU to największa firma ubezpieczeniowa w Europie Środkowej i Wschodniej. Jesteśmy obecni na Ukrainie, Litwie, Łotwie oraz w Estonii, gdzie zdobyliśmy już znaczącą pozycję.  Poza działalnością ubezpieczeniową, prowadzimy także działalność w zakresie zarządzania otwartym funduszem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi
i programami oszczędnościowymi.
W PZU zatrudniamy ponad 11 tys. specjalistów i ekspertów z różnych obszarów biznesowych.  Oferujemy pracę będącą wyzwaniem, atrakcyjny system premiowy, a przy tym zachowanie właściwych proporcji między życiem zawodowym
i prywatnym. Praca w Grupie PZU to prestiż wynikający z rozpoznawalności naszej marki, stabilności firmy
i gromadzonych przez lata doświadczeń oraz wiedzy. Dzielimy się tym z innymi, np. poprzez program ambasadorski. Stały kontakt ze środowiskiem akademickim zaowocował takimi inicjatywami jak Inwestycja w Przyszłość, Dni Otwartego Biznesu czy Studencki Projekt Roku.
 
 
 
 
Magda Miksa
 
 
Ambasador Jeronimo Martins

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej ponad 2650 sklepów w ponad tysiącu miejscowości. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach. Sieć Biedronka, obecna na polskim rynku od 20 lat, współpracuje z ponad pięciuset polskimi partnerami handlowymi. Jeronimo Martins w Polsce zatrudnia ponad 55 tys. pracowników. Od 1995 r. Grupa Jeronimo Martins zainwestowała w Polsce ponad 11 mld zł. Jeronimo Martins Polska S.A. jest 2. co do wielkości polską firmą, a Biedronka 2. najcenniejszą polską marką według dziennika „Rzeczpospolita”. Spółka jest partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

 

 

 

 

Małgorzata Strzelczyk

Ambasador NOC na Uniwersytecie Łódzkim

 

Aleksandra Walczyńska

Ambasador NOC Capital Markets na Uniwersytecie Łódzkim

 

Nordea Bank AB oddział w Polsce (Nordea Operations Centre) z siedzibą w Łodzi świadczy usługi insourcingowe dla banków Grupy Nordea w krajach skandynawskich: Szwecji, Norwegii, Finlandii i Danii. Pierwsze biuro w Łodzi zostało otwarte w listopadzie 2010 roku, a kolejne w czerwcu 2014 roku. Ponadto od listopada 2012 roku zaczął funkcjonować również jeden z zespołów w Gdyni. Jest to dynamicznie rozwijająca się firma, która daje szerokie możliwości rozwoju. Nordea Operations Centre wyrasta na jednego z najważniejszych graczy na łódzkim rynku pracy. 

 

 

 

Izabela Strawa

 

Ambasador Fundacji im. Lesława A. Pagi

Fundacja im. Lesława A. Pagi realizuje projekty szkoleniowo-edukacyjne dla studentów oraz absolwentów uczelni wyższych, a także dla uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych. Projekty które tworzy Fundacja związane są z rynkiem kapitałowym, energetyką, ochroną zdrowia, nowymi technologiami oraz mediami i opinią publiczną. Stypendyści Fundacji mają niepowtarzalną okazję uczyć się od najlepszych ekspertów oraz zdobywać praktyczne doświadczenie w ponad 70 firmach partnerskich. Poza stałymi projektami, Fundacja organizuje konferencje, warsztaty i wykłady których prelegentami są wybitni specjaliści z polskiego i zagranicznego rynku.