Nasze projekty

W dzisiejszych czasach już chyba każdy student ma świadomość, że sama teoria to nie wszystko, dlatego już podczas studiów SKN Progress umożliwia wykorzystanie swojej wiedzy w praktyce dzięki projektom, które realizujemy. Większość z nich to kontynuacje poprzednich edycji, jednak starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom, prowadzimy coraz bardziej rozbudowane działania, modyfikując specyfikę naszej organizacji.

 

Jesteśmy kołem naukowym finansów i rachunkowości, więc nie może zabraknąć projektu dla miłośników liczenia i księgowania, zatem organizujemy Ogólnopolski Konkursu z Rachunkowości. Do tej pory odbyło się osiem edycje projektu. Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród studentów, o czym świadczy chociażby systematyczny wzrost rejestrujących się trzyosobowych drużyn z całej Polski. Konkurs jest czteroetapowy i kończy się finałową galą na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym UŁ. 

 

Kolejnym naszym strategicznym projektem o zasięgu ogólnopolskim jest Magazyn Forward - bezpłatny dla studentów. Wydaliśmy już 21 numerów magazynu. Naszym zamierzeniem było stworzenie pisma, które będzie poruszało tematykę finansową, ekonomiczną i inwestycyjną, ale równocześnie pozostanie blisko spraw ważnych dla naszych Czytelników - edukacji, rozwoju osobistego, kariery, stylu życia i rozrywki. Dystrybucja magazynu ma miejsca na największych polskich uczelniach. Zapraszamy do lektury.

 

Finance Week jest projektem, który ma na celu pogłębienie wiedzy studentów zarówno z dziedziny finansów, jak i umiejętności miękkich. W trakcie tygodnia szkoleń szereg specjalistów z różnych firm przekazuje swoją praktyczną wiedzę, odbywają się liczne konkursy z nagrodami m.in. Balonowy deszcz nagród, który towarzyszy każdej edycji projektu. Do tej pory odbyło się już jedenaście edycji.
 
Ponadto organizujemy także liczne spotkania ze znanymi osobistościami, udzielamy się w ogólnopolskich wydarzeniach i organizujemy szereg eventów lokalnych. W celu zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naszej działalności zapraszamy do odwiedzenia podstrony PROJEKTY.