Rekrutacja

Zapraszamy na rekrutację w semestrze letnim! 

 

 

Kto może do nas dołączyć?

 

KAŻDY STUDENT!

Nieważne na którym roku jesteś i co studiujesz. Nieważne jaką masz średnią. Ważne, że chcesz działać, rozwijać się i poznawać ciekawych ludzi! W naszych projektach możesz sprawdzić się w  takich dziedzinach jak: zarządzanie projektem, marketing, finanse, logistyka, informatyka, dziennikarstwo, grafika komputerowa i wiele innych. Cechy jakich szukamy to: chęć działania, zaangażowanie, kreatywnośći umiejętność pracy w grupie. Myślisz, że się nadajesz? Na pewno masz rację, aplikuj! 

 

Czemu warto być członkiem SKN Progress?

 

Działalność w kole naukowym pozwoli Ci zdobyć bezcenne doświadczenie, którego nie dadzą Ci żadne zajęcia na studiach, ani nawet praktyki studenckie. Już po pierwszym semestrze aktywnej działalności masz szansę zostać koordynatorem projektu!

 

Jeśli chcesz:

  • zdobyć doświadczenie w biznesie, zarządzaniu projektami i zespołem,
  • rozwinąć swoje talenty i umiejętności menadżerskie,
  • uczestniczyć w szkoleniach i konferencjach, wyjazdach integracyjnych,
  • zdobyć doświadczenie w kontaktach z firmami,
  • nauczyć się kreować własny wizerunek,
  • nawiązać kontakty biznesowe, towarzyskie, a nawet bliskie przyjaźnie

SKN Progress to organizacja dla Ciebie!

 

Jak zostać członkiem SKN Progress?

 

Wystarczy, że wykonasz dwa kroki:

  1. Wypełnij formularz rekrutacyjny. Po jego przesłaniu skontaktujemy się
    z Tobą i umówimy na rozmowę rekrutacyjną.
  2. Na rozmowie przekonaj nas do siebie.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Odwiedź nas w sali FP10 lub napisz do mail'a: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Wypełniając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). 

 

Jeżeli w ciągu 24h od wysłania zgłoszenia, nie odpowiemy na niego, prosimy o kontakt mailowy  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.